Belka
Środa, 24 Kwietnia 2024   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ustawa o zasadach prowadzenie zbiórek publicznych

Data publikacji: 2014-07-18, Data modyfikacji: 2014-07-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Wojewoda Mazowiecki informuje, że 18 lipca 2014 r. wejdzie w życie ustawa z dnia 14 marca 2014 r. o zasadach prowadzenie zbiórek publicznych (Dz.U. z 2014 r. poz. 498). Projekt nowej regulacji Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji przygotowało wspólnie z partnerami społecznymi. Ustawa wprowadza elektroniczną formę zgłaszania zbiórek oraz ich publikacje na specjalnie utworzonym w tym celu portalu internetowym. Najistotniejsza jest jednak zmiana polegająca na scentralizowaniu procesu i obsłudze zgłoszeń wyłącznie w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. W załączeniu plakat i ulotka (na stronę).Szczegółowych informacji udziela Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Wołominie, tel. 763 30 78.

Pełna treść wiadomości na: http://wolomin.org/home/Aktualnosci/Ustawa--o-zasadach-prowadzenie-zbiorek-publicznych.aspx
wolomin.org, Źródło artykułu: wolomin.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola