Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Funkcjonariusze policji kontrolują autokary

Data publikacji: 2018-07-12, Data modyfikacji: 2018-07-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Kontrole będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00 - 5:30 i 6:30 - 8:30 w Zielonce przy ul. Wolności, na parkingu przy stawach "Glinianki". Zachowanie zasad bezpieczeństwa o tej porze roku jest bardzo ważne. Najmłodsi zazwyczaj podróżują w miejsca najbardziej uczęszczane przez turystów, co sprawia, że natężenie ruchu jest tam wysokie. 

By uniknąć tragicznych wypadków samochodowych wołomińscy funkcjonariusze będą kontrolować stany techniczne pojazdów, a także sprawdzać trzeźwoźć kierowców prowadzących autokary transportujące dzieci i młodzież. Jeśli z pojazdem jest wszystko w porządku  kontrola trwa do 20 minut. Po jej zakończeniu policjanci wystawiają protokół z kontroli. Rodzice, którzy chcieliby sprawdzić, czy pojazd, którym wyjeżdża ich dziecko jest sprawny powinny poprosić kierowcę o okazanie takiego dokumentu. Jeśli mają jakie kolwiek wątpliwości proszeni są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie (tel. 22 604-79-00; 22 776-20-21), lub Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego KPP Wołomin (tel 22 604- 75-19, 22 604-75-21, 22 604-75-00 lub 22 776 00 88).

Dobrze by było, aby już w trakcie omawiania szczegółów z przewoźnikiem ustalić datę kontroli i wpisać ja do umowy. W weekendy kontrola autokarów prowadzona będzie w miejscach ich odjazdu, po wcześniejszym zgłoszeniu, dzwoniąc do Wydziału Ruchu Drogowego KPP Wołomin lub u dyżurnego KPP Wołomin.

eb, Źródło artykułu: kppwolomin.policja.waw.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola