Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oficer służb zaczął sypać! Ujawnił monstrualną aferę w PiS | Życie24h

 
Jacek Sasin to jeden z wyżej postawionych polityków Prawa i Sprawiedliwości i bliskich zaufanych Jarosława Kaczyńskiego. W najbliższym czasie może mieć jednak poważny problem. W jego stronę poleciał bardzo poważny zarzut, który może być zaczynem do kolejnej wielkiej afery w PiS! Jacek Sasin w obliczu bardzo poważnych zarzutów. Wysoko postawiony polityk PiS i urzędnik państwowy został wymieniony przez jednego z byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych w kontekście… wyłudzeń pieniędzy z Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej. Jacek Sasin oskarżony przez oficera WSI. W tle afera ze SKOK Wołomin Były wojewoda mazowiecki i kandydat PiS na prezydenta Warszawy (2014) odżegnuje się od tych słów i grozi byłemu wojskowemu pozwem sądowym. Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów znalazł się dziś pod ostrzałem byłego oficera WSI. Jego nazwisko padło… przed sądem. Przesłuchiwany oficer wyliczał wysoko postawionych polityków PiS, którzy mieli otrzymywać pieniądze ze SKOK-ów w kopertach. – Jeżeli sąd usłyszy, że czołowe nazwiska polityków, którzy są dziś u władzy, np. poseł Sasin, senator J., senator B., są to osoby, które bardzo dobrze znam i otrzymywały od nas ze SKOK pieniądze. Mówię w liczbie mnogiej, ponieważ nie byłem jedyną osobą, która przekazywała tym panom koperty z banknotami – cytuje byłego oficera WSI portal Radia Zet. Niemal 900 osób z zarzutami Szef KSRM – jak przywołuje Radio Zet – stanowczo zaprzecza tym informacjom. Zapowiada pozew przeciwko Piotrowi P. – Byłem na dwóch oficjalnych uroczystościach SKOK Wołomin razem z innymi politykami. Kiedy się dowiedziałem, że w radzie nadzorczej jest osoba występująca w raporcie z likwidacji WSI i że są jakieś zastrzeżenia finansowe, zerwałem kontakty. Nie brałem żadnej pożyczki w SKOK Wołomin, nie miałem konta, nie miałem żadnych kontaktów finansowych – dementował szef KSRM dla Radia Zet. Zeznania padły przed Sądem Okręgowym w Warszawie w procesie szefa Kółek Rolniczych Władysława Serafina. Śledztwo dotyczy wyłudzeń ze SKOK Wołomin. Zarzuty postawiono blisko 900 osobom. Wśród nich jest wskazany Piotr P., który usłyszał zarzuty wyłudzenia na kwotę 2 miliardów zł! O SKOK-ach i powiązaniu ich z politykami PiS mówi się w kraju już od dłuższego czasu. Jednak do tej pory nie postawiono zarzutów tak wysoko postawionym politykom. Wątpliwe, by zbieżność innych afer (taśmy Morawieckiego, afera KNF) była przypadkowa. #jaceksasin, #rządpis, #SKOKWołomin Oficer służb zaczął sypać! Ujawnił monstrualną aferę w PiS | Życie24h youtube.com/channel/UCIgkr2NqqCHsYWWktz7TshQ?sub_confirmation=1

 


Życie 24h
 
Data pliku video: 2018-11-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola