Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Społeczna ankieta Gminy Wołomin

Data publikacji: 2018-07-12, Data modyfikacji: 2018-07-12
A A AWydrukDrukuj  
 

W związku z „Programem ograniczenia niskiej emisji", dzięki któremu zostaną pozyskane środki i zrealizowane zadania dotyczące ochrony powietrza, Gmina Wołomin zaprasza do wypełnienia ankiety.

Wypełnione ankiety pomogą ubiegać się gmienie o dofinansowanie. Można je składać do 17 sierpnia 2018 roku w następujące sposoby:

1. Pobranie ankiety ze strony wolomin.org, wydrukowanie i wypełnienie, a następnie złożenie w Urzędzie Miejskim w Wołominie przy ul. Ogrodowej 4, w Punkcie Obsługi Mieszkańców na parterze. Druk mozna również pobrać w wołomińskim Urzędzie Miasta. 

2. Za pośrednictwem strony internetowej: www.niskaemisja.ekoscan.pl/aktualnosci-wolomin

3. Ankieta w wersji online została umieszczona również pod tym adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecQGZ_bKZXWdzeUlqUy10yss5KxKAB5x90SVtz23sP6QAZcw/viewform

 

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem można zgłosić się w następujące miejsca:
• Urząd Miasta w Wołominie - tel. 22 763 30 20,
• Firma Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu i wniosków, Telefon: 794 243 787 lub 792 243 788, adres mailowy: justyna.zastrzezynska@ekoscan.pl

eb, Źródło artykułu: wolomin.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola