Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wołomin. Lato w Mieście z MDK

 
Słoneczna pogoda sprzyja wakacyjnemu szaleństwu. W tym roku Wołomin przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy wolny czas spędzają nie opuszczając miasta. Przed nami półmetek wakacji, a za nami m.in. Akcja Lato w Mieście zorganizowana w Miejskim Domu Kultury. Przez dwa tygodnie od 8 do 20 lipca pięćdziesięcioro dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów spędzało wakacje, świetnie się przy tym bawiąc - Dowodem, że akcja zakończyła się sukcesem, jest uśmiech dzieci, który towarzyszył nam przez całe dwa tygodnie - dodaje koordynator akcji - Iwona Stefańska. Uczestnicy Akcji Lato w Mieście długo nie zapomną wszystkich atrakcji, które czekały na nich podczas dwóch bardzo intensywnych tygodni.

 


Gmina Wołomin
 
Data pliku video: 2013-07-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola