Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wybrano zastępcę Burmistrza Ząbek

Data publikacji: 2018-07-16, Data modyfikacji: 2018-07-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Pani Małgorzata posiada wieloletnie doświadczenie. Była dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 2 im. J. Popiełuszki w Ząbkach oraz radną powiatową. Zasiadała w Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki oraz w Komisji Dziedzictwa Narodowego i Kultury. W pracach projektowo-technicznych posiada ośmioletnie doświadczenie, jako nauczyciel pracowała 20 lat, a szkołą zarządzała 16.

Jako wiceburmistrz Pani Małgorzata będzie miała następujące obowiązki:
- odpowiedzialność za sprawy związane z inwestycjami, geodezją i gospodarką nieruchomościami, drogownictwa, zamówień publicznych oraz promocji.

 

eb, Źródło artykułu: wwl24.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wołomiński

Powiat wołomiński - powiat z siedzibą w Wołominie w centrum województwa mazowieckiego. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka, a także miasta: Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin.

Obszar powiatu wołomińskiego to różnorodne przyrodniczo i piękne miejsca do rekreacji w sam raz dla turysty spragnionego odpoczynku od zgiełku miast. Coraz większą popularność zdobywa tutaj agroturystyka. Znajduje się tutaj wiele ciekawych pod względem architektonicznym miejsc. Najważniejszym jest z pewnością barokowy kościół p.w. Świętej Trójcy w Kobyłce. To jeden z grupy najcenniejszych zabytków budownictwa sakralnego w naszym kraju.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola